Gökçeler Mağaza :: Hakkımızda

Firmamız, 1992 yılında soğutma sektörüne yönelik yedek malzeme imalatı ve satışı alanında hizmet vermeye başlamıştır. Geçen zaman içerisinde firmamız imalat teknolojilerindeki yenilik ve gelişmeleri takip etmenin yanı sıra sektörün ve piyasanın ihtiyaçlarını da yakından takip ederek gerekli atılımları yapmış, ürün ve üretim yelpazesini bu sayede sürekli geliştirmiş ve şekillendirmiştir. Firmamız ürün kalitesinde dünya standartlarını benimsemiş ve birinci öncelik olarak müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine ilke edinmiştir. Bu nedenle başta Avrupa standartlarına uygun kaliteli ve güvenli ürün üretimi için gerekli belgelendirme işlemleri tamamlanmıştır. Bu sayede ürünlerimiz başta Avrupa olmak üzere tüm Dünya genelinde yoğun talep almaktadır. Sağlanan müşteri memnuniyetinin devamı için toplam kaliteden taviz verilmemekte ve tüm çalışanlarımızın desteği ile her geçen gün daha iyiye yol alınmaktadır. Tüm bunların yanında piyasa koşullarına uygun fiyat politikamız ve zamanında sevkıyatlar ile müşteri memnuniyetimiz pekiştirilmekte ve daim kılınmaktadır.

** 6698 Sayılı Kişişsel Verileri Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Yurtiçinde ve yurtdışında başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek soğutma sistemleri sektöründe Türkiye'de en iyi olmak; ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "sektörünün en iyisi ve örnek şirketi olmak" tır.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyat, zengin ürün yelpazesi ve en son teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

Kalite Politikamız

Sıfır hata stratejisi, sürekli iyileştirme, tüm çalışanların aktif katılımı ve kârlı işçilik ile müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Markalar